Poniedziałek, 22 Września 2014 Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Pójdzcie za Mną (Mt 4, 19)

XXV Niedziela zwykła 21 września 2014 r.
--------------------------------------------------------------

1. Dzisiaj:
a) O godz. 15.oo w Domu Katolickim rozpoczyna się kurs przedmałżeński, który będzie trwał przez sześć kolejnych niedziel do 26 października. Wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński w najbliższym czasie zachęcamy do udziału.
b) Po Mszy św. o godz. 18.3o zapraszamy mieszkańców ulic Jarochowskiego, Św. Huberta, Św. Franciszka, Lichwińskiej i Okręgu Wieleńskiego do salki bł. Narcyza na spotkanie organizacyjne w sprawie procesji fatimskiej, która będzie w poniedziałek 13 października.

2. We wtorek po Mszy św. o godz. 8.3o modlitwy do Świętego Józefa.

3. W środę godz. 18.3o Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas której modlić się będziemy w intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

4. W piątek:
* O godz. 15.oo Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego
* Od godz. 15.3o do 17.oo Spowiedź św.

5. W przyszłą niedzielę:
a) Po Mszach św. przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny w Poznaniu i Szkoły Katolickie.
b) O godz. 15.oo. kolejne nauki katechez przedmałżeńskich.

6. Solenizantom i jubilatom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

7. W kruchcie kościoła do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i czytania. Są również
do nabycia kalendarze Archiwum Diecezjalnego na 2015 rok oraz książka pt. "Cztery i pół tygodnia", która jest wzruszającym świadectwem rodziny, która powiedziała TAK życiu.

8. Ogłoszenia na prośbę:
* Komendant Policji Powiatowej zaprasza na Debatę Społeczną dotyczącą bezpieczeństwa, która odbędzie się we wtorek w sali sesyjnej Starostwa - szczegóły na plakacie,
* W gablocie ogłoszeń wywiesiliśmy zaproszenie Muzeum Zamek Opalińskich na wystawę pt. "Różne oblicza ceramiki"

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();