Piątek, 28 Listopada 2014 Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Pójdzcie za Mną (Mt 4, 19)

23 listopada 2014 r.
---------------------
Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
----------------------------------------------

1. Dzisiaj:
a) Święto Krucjaty Eucharystycznej i Akcji Katolickiej,
b) W Chojnie odpust - suma odpustowa o godz. 12.oo.

2. W tym tygodniu klasy III gimnazjalne przygotowujące się do bierzmowania mają swoje spotkania w grupach wg stałego planu.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce bł. Narcyza spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

4. We wtorek:
a) Przypada 137 rocznica chrztu św. bł. Narcyza Putza,
b) Po Mszy św. o godz. 8.3o modlitwy do św. Józefa,
c) Po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.

5. W środę podczas nowenny modlić się będziemy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

6. W piątek, przypominamy:
a) O godz. 15.oo Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego,
b) od godz. 15.3o do 17.oo spowiedź św.

7. W przyszłą niedzielę 30 listopada rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny który będzie przebiegał pod hasłem "Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię".
a) Podczas Mszy św. o godz. 11.3o poświęcimy: opłatki, figurki, wieńce adwentowe i świece Caritas,
b) O szczegółach adwentowych celebracji poinformujemy w przyszłą niedzielę.
c) Po Mszach św. Parafialny Zespół Caritas będzie przeprowadzał zbiórkę na przygotowanie świątecznych darów dla chorych i najbardziej potrzebujących.
d) W Lutomiu odpust św. Andrzeja - suma odpustowa o godz. 12.oo

8. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

9. Ministranci przed kościołem rozprowadzają prasę katolicką oraz kalendarze na 2015 r.

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();