Poniedziałek, 31 Sierpnia 2015 Imieniny: Cyrusa, Izabeli, Rajmundy
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Bóg jest miłością (1J 4, 8)

XXII Niedziela zwykła - 30 sierpnia 2015 r.
----------------------------------------------------------------

1. Dzisiaj:
a) Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Parafialnej
b) O godz. 10.oo ostania w tym roku Msza św. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.
c) W Zatomiu Starym po Mszy św. zebranie mieszkańców w sprawie procesji fatimskiej, która będzie miała miejsce 13 września
d) O godz. 19.3o w naszym kościele ostatni koncert z cyklu III Letniego Festiwalu Muzycznego organizowanego przez Stowarzyszenie ArtVivat! Koncert pt. "Punkt widzenia". Wystąpi Pani Irena Santor. Zapraszamy!

2. We wtorek:
a) O godz. 8.oo Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego o światło Ducha św. dla uczniów i nauczycieli Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Zespołu Szkół,
(w tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 8.3o).
b) Przypada 76 rocznica rozpoczęcia II wojny światowej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.oo, którą odprawimy za wszystkich poległych i pomordowanych podczas II wojny światowej. Niech liczny udział będzie znakiem pamięci o naszych rodakach walczących o wolną Polskę.
c) Modlitwy do św. Józefa po Mszy św. wieczornej.

3. W środę podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy modlić się będziemy w intencji naszych szkół i przedszkola.

4. W czwartek:
a) w Zatomiu Starym od godz. 16.oo Adoracja Najświętszego Sakramentu, Spowiedź św. i Msza św.
b) w Sierakowie o godz. 18.oo "Godzina Święta" i modlitwy w intencji Duchowej Adopcji.

5. W piątek, pierwszy piątek miesiąca:
a) Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo,
b) Spowiedź św. od godz. 15.3o do 16.3o, szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież.
c) Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej.

6. W sobotę:
a) od godz. 9.oo comiesięczne nawiedzenie chorych i starszych parafian ze Spowiedzią i Komunia św.
b) o godz. 18.oo różaniec fatimski.

7. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca wymiana tajemnic Bractwa Żywego Różańca i spotkanie Bractwa z Księdzem Proboszczem po Mszy św. o godz. 9.45 w salce bł. Narcyza.

8. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy 15 września (wyjazd 14 września wieczorem). Zapisy w biurze parafialnym, koszt 80 zł

9. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

10. Ministranci w kruchcie kościoła rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do nabywania i czytania.

-------------------------------------------------------------------------

PROCESJE FATIMSKIE W 2015 r.

13 maja (środa) - wokół kościoła (dzieci I komunijne)

13 czerwca (sobota) - Grobia

13 lipca (poniedziałek) - Góra

13 sierpnia (czwartek) - Przemyśl i Śrem

13 września (niedziela) - Zatom Stary

13 października (wtorek) - ul. Ogrodowa i Daszyńskiego

Program będzie omawiany z mieszkańcami poszczególnych tras.

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();