Czwartek, 18 Grudnia 2014 Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój (Mt 5, 9)

III Niedziela Adwentu 14 grudnia 2014 r
--------------------------------------------------

1. W opłatki i świece wigilijne można zaopatrywać się w biurze parafialnym dzisiaj po każdej Mszy św. i w ciągu tygodnia w godzinach otwarcia biura.

2. Roraty w tym tygodniu dla wszystkich od poniedziałku do czwartku o godz. 6.45. w piątek roraty; dla starszych o godz. 6.45, a dla dzieci o godz. 17.oo, a w sobotę o godz. 6.45 ostatnie roraty dla wszystkich podczas, których zostanie przekazane "Betlejemskie Światło Pokoju".

3. W tym tygodniu klasy III Gimnazjum mają spotkania formacyjne wg stałego planu.

4. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.3o modlitwy do Świętego Józefa.

5. W środę będziemy przeżywać w naszej parafii dzień Spowiedzi św. adwentowej. Zachęcamy, by dobrze przygotować się do tego spotkania z Miłosiernym Jezusem.
By sakrament pojednania był wypełniony jak należy z naszej strony musimy sobie uświadomić, że do ważności spowiedzi należy: wyznanie grzechów, żal za grzechy i plan poprawy życia. Aby kapłan, który w sposób widzialny uobecnia Chrystusa udzielił zbawczej nauki, należy podać ilość grzechów ciężkich i okoliczności.

Plan Spowiedzi:

godz. 8.oo - 9.3o
godz. 10.3o - 12.oo

godz. 14.3o - 16.3o
godz. 17.oo - 18.3o

Komunia św. rozdzielana będzie co 15 minut.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.15.

Spowiedź św. adwentowa w Zatomiu Starym od godz. 16.oo, a o godz. 17.oo Msza św. roratnia.

6. W piątek nabożeństwa wg stałego porządku.

7. W sobotę od godz. 8.3o przedświąteczne nawiedzenie chorych i starszych parafian ze Spowiedzią i Komunią św. Chorych i starszych, których nie odwiedzamy co miesiąc, prosimy zgłaszać do czwartku w biurze parafialnym lub w zakrystii,

8. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca przypominamy, że ofiary składane podczas Mszy św. przeznaczone są na cele remontowe w naszej parafii.

9. Dziękujemy 18 rodzinom za Daninę Diecezjalną i 31 rodzinom za ofiary parafialne złożone w listopadzie. Bóg zapłać.

10. Solenizantom i jubilatom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

11. Ministranci w kruchcie kościoła rozprowadzają czasopisma katolickie zachęcamy do nabywania i czytania.

12. Przypominamy o akcji Caritas pod hasłem "Tytka charytatywna". Wypełnione torby prosimy przynosić do zakrystii lub biura parafialnego do środy 17 grudnia.

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();