Sobota, 22 Listopada 2014 Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie! (Łk 22, 42)

XXXIII Niedziela zwykła 16 listopada 2014 r.

1. Klasy II Gimnazjum przygotowujące się do bierzmowania mają swoje spotkania w tym tygodniu wg planu:
* Grupa I - we wtorek o godz.. 16.oo
* Grupa II - we wtorek o godz. 16.45
* Grupa III - w czwartek o godz. 16.oo
* Grupa IV - w czwartek o godz. 16.45
Spotkania odbywać się będą w salce bł. Narcyza.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej patronki Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek. Siostry Elżbietanki zapraszają na Mszę św. o godz. 7.oo.

3. We wtorek:
a) Po Mszy św. o godz. 8.3o modlitwy do Świętego Józefa,
b) Przypada 100 rocznica męczeńskiej śmierci Karoliny Kózkówny. Dzisiaj przed kościołem można otrzymać bezpłatna gazetę Dobre Nowiny poświeconą bł. Karolinie.

4. W środę:
a) O godz. 18.3o Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, modlić się będziemy w intencji przygotowujących się do małżeństwa.
b) Po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

5. W piątek nabożeństwa wg stałego porządku.

6. W sobotę o godz. 17.oo Msza św. w intencji Chóru scholii, zespołu młodzieżowego, orkiestr i stowarzyszeń muzycznych z racji wspomnienia Świętej Cecylii.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
a) Święto Krucjaty Eucharystycznej i Akcji Katolickiej,
b) Po Mszy św. o godz. 9.45 nabożeństwo Eucharystyczne i poświęcenie
się Chrystusowi Królowi Wszechświata,
c) Po Mszy św. o godz. 11.3o udzielać będziemy sakramentu chrzty św. Obowiązkowa katecheza - przygotowanie dla rodziców i rodziców chrzestnych w piątek o godz. 19.15 w salce bł. Narcyza.
d) W Chojnie o godz. 12.oo odpust.

8. Solenizantom i jubilatom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

9. Ministranci przed kościołem rozprowadzają prasę katolicką i kalendarze na 2015 r.

10. Ogłoszenie na prośbę. W gablocie ogłoszeń wywiesiliśmy plakat o koncercie w Ośrodku Słoneczna - Restauracja 100 Jezior.

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();