Piątek, 24 Października 2014 Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mego (Łk 23, 46)

XXIX Niedziela zwykła 19 października 2014 r.
--------------------------------------------------------------------

1. Dzisiaj:
a) W naszej parafii przeżywamy niedzielę modlitw o powołania kapłańskie.
Gościmy kleryka, który po Mszach św. zbiera ofiary na Seminarium.
b) O godz. 15.oo kolejne nauki kursu przedmałżeńskiego w Domu Katolickim.
c) Również o godz. 15.oo w salce bł. Narcyza spotkanie popielgrzymkowe uczestników pielgrzymki, która odbyła się w czerwcu na południu Polski.
d) O godz. 19.3o w kościele odbędzie się koncert na zakończenie obchodów Dnia Papieskiego. Wystąpi zespół wokalny Anonymous, który przedstawi nam utwory
o tematyce maryjnej. Zapraszamy
e) Dziś Światowa Niedziela Misyjna oraz rozpoczęcie tygodnia misyjnego pod hasłem "Z Ewangelią wśród narodów".
W intencjach misyjnych będziemy się modlić przez cały tydzień podczas różańca.

2. Różaniec w tym tygodniu:
a) Dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.3o,
b) Dla dorosłych codziennie o godz.18.oo.

3. W tym tygodniu klasy III gimnazjum przygotowujące się do bierzmowania mają swoje spotkania w grupach wg planu.

4. We wtorek po Mszy św. o godz. 8.3o modlitwy do Świętego Józefa.

5. W środę przypada wspomnienie Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. o Świętym Janie Pawle II o godz. 8.3o i 18.3o, oraz na różaniec o godz. 18.oo.

6. Informujemy, że w czwartek Msza św. poranna w kościele o godz. 8.oo.

7. W piątek nabożeństwa wg stałego porządku.
Przypominamy o godz. 15.oo Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego, od godz. 15.3o do 17.oo Spowiedź św.

8. W przyszłą niedzielę:
a) 389 rocznica poświecenia naszego kościoła podczas Mszy świętych modlić się będziemy w intencji fundatorów dobrodziejów i darczyńców naszego kościoła oraz w intencji naszej parafii.
b) Po Mszy św. o godz. 11.3o udzielany będzie sakrament chrztu św. Obowiązkowa katecheza ? przygotowanie dla rodziców i rodziców chrzestnych w piątek o godz. 19.15 w sale bł. Narcyza.
c) Zakończenie kursu przedmałżeńskiego.

9. W biurze parafialnym przyjmujemy wymienianki roczne.

10. Solenizantom i jubilatom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

11. W kruchcie kościoła do nabycia kalendarze na 2015 rok i prasa katolicka.

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();