Niedziela, 31 Sierpnia 2014 Imieniny: Cyrusa, Izabeli, Rajmundy
Jak Ci się podoba nowa szata galerii?
Lepsza
Gorsza
Nie mam zdania
Odwiedziło nas:

Gości online:1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Ja nie zapomnę o Tobie (Iz 49, 15)

XXI Niedziela zwykła 24 sierpnia 2014 r.
-----------------------------------------------------------------

1. Dzisiaj:
a) Po Mszach św. Parafialny Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę ofiar na cele Caritasu.
b) W Ławicy o godz. 17.oo zebranie mieszkańców w sprawie procesji fatimskiej, która będzie 13 września.

2. We wtorek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach św. w kościele o godz. 8.3o i 18.3o. Podczas Mszy św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

3. W środę podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

4. W piątek nabożeństwa wg stałego porządku, od godz. 15.3o do 17.oo okazja do Spowiedzi św. przed rozpoczęciem roku szkolnego - Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 1 września o godz. 8.oo.

5. W przyszłą niedzielę:
a) O godz. 9.45 Msza św. dziękczynna za zbiory ? dożynki w Sierakowie, a o godz. 11.oo w Zatomiu Starym. Prosimy o przygotowanie wieńców dziękczynnych.
b) O godz. 10.oo ostania w tym roku Msza św. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.
c) O godz. 19.3o w naszym kościele ostatni koncert z cyklu II Letniego Festiwalu Muzycznego organizowanego przez Stowarzyszenie Art Vivat! Koncert pt. "Powróćmy jak za danych lat". Wystąpi Classic Quartet i Orkiestra Vivat. Zapraszamy!

6. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 6948,51 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Solenizantom i jubilatom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzić będą swoje święto składamy serdeczne życzenia i wspieramy ich modlitwą.

8. Serdecznie witamy Gości, Turystów i Wczasowiczów, życząc im udanego wypoczynku i jednocześnie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

10. W gablocie ogłoszeń wywiesiliśmy informację o badaniach USG, które odbędą się w czwartek 4 września w gabinecie lekarskim przy ul. Poznańskiej 6.

-------------------------------------------------------------------------

PROCESJE FATIMSKIE W 2014 r.

13 maja (wtorek) - wokół kościoła (dzieci I komunijne)
13 czerwca (piątek) - Tuchola
13 lipca (niedziela) - Bucharzewo
13 sierpnia (środa) - Kłosowice i Chalin
13 września (sobota) - Ławica
13 października (poniedziałek) - Piaski (Okręg Wieleński, ulice: Św. Huberta, Jarochowskiego, Św. Franciszka, Lichwińska i Św. Cecylii i)

Program będzie omawiany
z mieszkańcami poszczególnych tras.

Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
parafia_sierakow@wp.pl Archidiecezja Poznańska
ata(); pageTracker._trackPageview();